درباره ما

معرفی گروه بسته بندی مواد غذایی دردانه بی رقیب

طی گذشت زمان، آمدیم، قلم زدیم و آموختیم علم را و اینک نوبت بدان رسید که دانشمان را در قالب عمل به کالبد زمان تزریق کنیم تا پاسخگوی بهانه زیستن و زنده بودنمان باشیم.
سپاس خداوند یکتا را که به ما فرصت آن را داد تا در کنار دیگر صنعتگران و کارآفرینان میهنمان، ایران بزرگ واحدی با اهدافی بزرگ و مقدس بنا نهاده و یکی از مجموعه متولیان چرخ تولید و اقتصاد کشورمان باشیم.
در این راستا شعارمان این گونه شد که نقش موثری در سلامت جسم و روح ملتمان داشته باشیم. لذا اوج گرفتن در این راستا را هدف قرار داده و در طی مسیر، سختی های بسیاری را متحمل شدیم ولیکن دست از تلاش بر نداشته و با تکیه بر این باورکه هیچ چیز همچون اراده به پرواز، بال پریدن را قوت نمی بخشد به راهمان ادامه دادیم و بالاخره با هدف بسته بندی مواد غذایی خشک، پودری و گرانولی با مطالعه و تحقیق، پرتلاش و پرتوان، پس از ساخت ساختمان های اداری، 8 سالن تولید کاملا جداگانه و نصب ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و تخصیص داده شده، پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت صنایع و معادن، وزارت جهاد کشاورزی و سازمان غذا و دارو با استفاده از یک تیم جوان، متخصص و خلاق در سال 1391 فعالیت خود را شروع کردیم. بعد از گذشت زمانی کوتاه، با عرضه محصولاتی با کیفیت بالا در بسته بندی های جدید و متمایز، در راستای حفظ هدف اصلی بسته بندی، مورد توجه و استقبال گرم هموطنان عزیزمان قرارگرفتیم.
و خدا را شاکریم که در سال اول تأسیس شرکت، توفیق خدمت به بیماران خاص کشورمان را داشته و از سوی سازمان غذا و داروی استان در سال 1391، به عنوان واحد نمونه در تولید فرآورده های ویژه، برای بیماران خاص کشور انتخاب گردیدیم.
همچنین با ادامه ی تلاش های خستگی ناپذیر؛ انتخاب شرکت از سوی سازمان غذا و دارو در سال های 1392، 1393 و 1394 به عنوان واحد برتر گروه بسته بندی مواد غذایی، از دیگر افتخارات شرکت دردانه بی رقیب بوده و این امر حاکی از رضایت مصرف کنندگان محصولات بی رقیب می باشد که  موجب خرسندی و دلگرمی مدیریت و کارکنان نیز گردیده است.
در آخر سخن کوتاه کرده و اعلام می کنیم که همواره نوآوری، کیفیت برتر، حسن اعتماد و جلب رضایت مشتریان، هدف اصلی محصولات غذایی شرکت دردانه بی رقیب بوده و خواهد بود. اکنون در ادامه، راهی را برگزیده ایم صعب و طولانی، در جهت تعالی خویش و محصولاتمان؛ و امید آن را داریم که در راه رسیدن به این آرمان، همراهانی چون شما را در کنار خود داشته باشیم.
امید که در پرتو مهر و بخشش پروردگار، در عرصه صنعت همت مان فزونی و گام هایمان متعالی باقی بماند.